Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

W Łodzi się powodzi! Wielkie logowanie na Międzynarodową Konferencję Stomatologiczną – Hollyłódź Smile 2.

Zarząd łódzkiego oddziału Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii nie próżnuje, mało tego, pracuje intensywnie nad najbardziej wyjątkowym wydarzeniem tej jesieni.Już 19-21 października w Łodzi odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowej Konferencji Stomatologii Estetycznej – Hollyłódź Smile 2.To nietuzinkowe wydarzenie stanowi otwarcie sezonu kongresowego w roku akademickim 2018/2019. Światowej klasy prelegenci przybliżą uczestnikom standardy postępowania w gabinecie stomatologicznym z wykorzystaniem najnowszych materiałów i technologii dostępnych na rynku. Słuchacze będą mieli także okazję rozwinąć swoją wiedzę na temat umiejętności miękkich z zakresu odpowiedniej motywacji pacjenta. Lista wykładowców jest imponująca, a wygląda następująco:

 

– prof. Paul Gerloczy,

– prof. Jerzy Sokołowski,

– dr n. med. Paweł Niewada,

– dr n. med. Angelika Wójcicka-Rubin,

– lek. dent. Dorota Stankowska,

– lek. dent. Michał Szczutkowski,

– lek. dent. Marcin Krupiński,

– lek. dent. Łukasz Lassmann,

– lek. dent. Maciej Czerwiński,

– Mariusz Oboda

 

Przewidywane są dwa dni wykładowe ( piątek od popołudnia oraz sobota), które zostaną zwieńczone bogatym social programem, w najlepszych łódzkich klubach w samym sercu miasta.

Niedziela to czas, który poświęcamy w pełni na umiejętności praktyczne. Dzień warsztatowy, to unikatowa możliwość wzięcia udziału w kursach z każdej gałęzi stomatologii, tak, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie i znajdzie inspiracje, do dalszego rozwoju.

 

Mimo bardzo dużego zaplecza w postaci Nowoczesnego Centrum Kliniczno-Dydaktycznego liczba miejsc jest ograniczona! Już 4 października o godzinie 21.00 rozpocznie się wielkie logowanie na konferencje. Liczą się minuty, a nawet sekundy! Kto pierwszy ten lepszy, dlatego życzymy powodzenia wszystkim logującym się w czwartek.

 

Oficjalna strona wydarzenia: http://hollylodzsmile.pl/

Oficjalne wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/506054269866235/

 

Relacja z ubiegłorocznej konferencji: