Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Wernisaż „Dentysta w Afryce”

Kurier_wernisaż_2 IMG_0109Z okazji pierwszych urodzin warszawska Klinika Stomatologiczna DeClinic 2 kwietnia zaprosiła na wernisaż fotografii poświęconej działalności charytatywnej w Afryce. 

Niezwykła wystawa fotografii dokumentujących program „Dentysta w Afryce” jest cytatem z misji odbytych w Kamerunie i Namibii.

Fotografie obrazują historię dr. Konrada Rylskiego, który oprócz udzielania pomocy medycznej organizuje za pośrednictwem fundacji lub prywatnych darczyńców wsparcie materialne i zaplecze finansowe dla niezależnych lecznic w Afryce. Prezentowane fotografie, oprócz reporterskiej relacji z programu „Dentysta w Afryce”, ukazują również życie codzienne mieszkańców wiosek i miasteczek, dając poczucie zaufania dla działalności wolontariuszy.

Czasopismo „Stomatologia” od samego początku wspiera szczytną działalność doktora Rylskiego.

Nasze czasopismo objęło również patronatem medialnym wystawę „Dentysta w Afryce”

O klinikę i ideę wystawy zapytaliśmy Ewę Nizio, współwłaściciela i dyrektora PR DeClinic.

DeClinic na Mokotowie ma za sobą pierwszy rok działalności. Czy w Państwa przypadku początki także były trudne? Czy coś sprawiało szczególne trudności albo na odwrót – czy coś zaskoczyło tym, że poszło bardzo sprawnie?

Od początku działalności poprzeczkę postawiliśmy sobie wysoko. Jesteśmy kliniką specjalistyczną, nową na rynku warszawskim, co było dużym wyzwaniem. Konsekwencja, systematyczna praca i cierpliwość to podstawy funkcjonowania w pierwszych miesiącach każdego gabinetu. Pozyskanie pacjentów, promowanie nowoczesnego podejścia do leczenia i sprzętu, zachęcenie do współpracy tych najlepszych od początku jest dla nas priorytetem. Dziś z efektów naszej pracy jesteśmy bardzo zadowoleni. Po roku DeClinic pracuje już swoim stałym rytmem, ma coraz większą grupę pacjentów. Personel stanowi grupa młodych, fajnych ludzi, otwartych na nowe wyzwania. Pracujemy zespołowo i możemy na siebie liczyć w każdej sytuacji.

Jak powstał pomysł nawiązania współpracy z doktorem Rylskim?

Angażowanie się w pomoc innym towarzyszy nam od początku. Pomaganie jest ważną częścią naszego życia i zawodu. Działalność charytatywna daje dużą satysfakcję, trzeba tylko wybrać właściwą organizację. My wybraliśmy fundację „Dzieci Afryki”. Pomaganie połączyliśmy ze świętowaniem pierwszych urodzin DeClinic. Przygotowaliśmy wystawę fotografii ilustrujących pracę dr. Rylskiego w ramach programu „Dentysta w Afryce”. Zainteresowanie wystawą przekroczyło nasze oczekiwania, co pokazuje, że naprawdę warto!

Wyposażenie i wystrój DeClinic są imponujące. Czy jako przychodnia posiadacie docelową, zamkniętą grupę klientów, czy też wasze usługi skierowane są do szerokiego grona odbiorców?

Planując otwarcie kliniki, za główny cel postawiliśmy sobie zgromadzenie w jednym miejscu najnowszego technologicznie sprzętu wykorzystywanego w stomatologii, tak by pacjent otrzymał pełny pakiet usług najwyższej jakości za rozsądną cenę.

Wygoda i estetyczne doznania pacjenta są dla nas równie ważne.

Jesteśmy kliniką specjalistyczną, naszą główną specjalizacją jest chirurgia szczękowo-twarzowa, ale wszystkie usługi z dziedziny stomatologii są świadczone na takim samym, najwyższym poziomie. Jesteśmy otwarci na każdego pacjenta, z każdym problemem i w każdym wieku.

Kurier_wernisaż_2 IMG_0080

A plany na przyszłość? Czy planujecie jakieś nowe, strategiczne inwestycje, otwarcie kolejnych placówek, rozszerzanie działalności?

Wiele najnowszych technologii w Polsce obecnych jest od niecałych pięciu lat.

Stomatologia w coraz większym stopniu korzysta ze zdobyczy techniki i technologii. Gabinety dopiero dostosowują swoje standardy do zagranicznych zarówno pod względem oferty, wyposażenia, jak i znieczulenia czy diagnostyki. My te inwestycje mamy już za sobą.

Wciąż rośnie zapotrzebowanie na kolejne wynalazki ułatwiające pracę lekarzy związanych z tą dziedziną medycyny i poprawiające komfort pacjentów.

Jesteśmy otwarci na współpracę, śledzimy trendy i nowości na rynku stomatologicznym, gdyż chcemy być najlepsi! A kolejne placówki… czas pokaże.