Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Wyjątkowe spotkanie w Wiśle czyli Andrzejki Stomatologiczne 2019

Od pięciu lat, ostatni weekend listopada w kalendarzu imprez branży stomatologicznej zarezerwowany jest dla „Andrzejek Stomatologicznych”, organizowanych przez Komisję Stomatologiczną Okręgowej Rady Lekarskiej w Katowicach w Hotelu „Stok” w Wiśle.

W tym roku „Andrzejki Stomatologiczne”wypełniły dwa dni wykładów połączonych z warsztatami praktycznymi, które przeplatały spotkania towarzyskie wraz z andrzejkową zabawą.

Lekarze podczas mogli m.in. posłuchać wystąpień: dr n.med. Emila Koprowicza, lek. dent. Marcina Aluchny, dr hab. n. med. Tadeusza Morawca, dr n. med. prof. nadzw. Jerzego Sokołowskiego, dr n. med. Rafała Wiencha. Tematyka oscylowała wokół: implantologii, traumatologii, protetyki oraz laseroterapii.

Organizatorzy już myślą o przyszłorocznej edycji. Czym zaskoczą nas Andrzejki Stomatologiczne w 2019 roku w Wiśle? Dowiemy się już za rok.

Autor: redakcja

Zdjęcia: Śląska Izba Lekarska