ZNAJDŹ LEKARZA

środa, 22 marca 2023
Zobacz:

Wykład polskiego zespołu stomatologów na American Equilibration Society.

Podczas 68. Annual Scientific Meeting, które odbyło się 22-24.02.2023 w Chicago można było posłuchać znakomitego wystąpienia polskiego zespołu specjalistów Akademii Dawsona Polska.

Na zaproszenie American Equilibration Society (AES) Dorota Stankowska, Przemysław Stankowski i Robert Białach poprowadzili wykład pt. “Interdyscyplinary treatment for optimum function and aesthetics — a minimally invasive approach”. Podczas wystąpienia, które spotkało się z ogromnym uznaniem słuchaczy (wykładowców akademickich, szkoleniowców, doświadczonych praktyków z całego świata), poruszyli tematy codziennej pracy w swoim poznańskim gabinecie Stankowscy&Białach Stomatologia, czyli integrację okluzji oraz interdyscyplinarne podejście z minimalnie inwazyjną stomatologią. 

AES to organizacja stomatologiczna rozwijająca naukę i kliniczne zastosowanie okluzji, TMD oraz interdyscyplinarnego leczenia. Poprzez konferencje, stypendia i wspieranie badań promuje lepsze zrozumienie etiologii, diagnostyki i leczenia choroby okluzyjnej i stawów skroniowo żuchwowych. Założona w 1955 roku American Equilibration Society jest największą organizacją na świecie zajmującą się diagnostyką i leczeniem choroby okluzyjnej oraz zaburzeń stawu skroniowo żuchwowego i związanych z nimi mięśni. 

 

Przejdź do następnej strony

Nasi klienci