Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Zadbaj kompleksowo o całą jamę ustną

Sprawdź, jak kompleksowo zadbać o całą jamę ustną dzięki nowoczesnej technologii sonicznej wykorzystywanej w szczoteczkach sonicznych i irygatorach do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych.

Prawidło utrzymana higiena jamy ustnej znacząco wpływa na redukcję próchnicy i chorób przyzębia. Nie wszyscy jednak wiedzą, jak prawidłowo dbać o jamę ustną i myją zęby kółeczkami, zbyt mocno je szorują, niszcząc przy tym szkliwo i zapominają o czyszczeniu przestrzeni międzyzębowych. Z pomocą przychodzi więc nowoczesna technologia.

 

Pomóż sobie w odpowiedniej higienie jamy ustnej i sprawdźrozwiązania z technologią soniczną. Innowacyjna technologia soniczna Philips Sonicare zamienia pastę do zębów w natleniony, delikatnie spieniony płyn i kieruje go między zęby, na tylne powierzchnie zębów oraz miejsca wzdłuż linii dziąseł, gdzie gromadzi się płytka bakteryjna. Dla efektu zdrowych zębów i wybielenia wybierz np. szczoteczkęHealthyWhite+. Posiadaona tryb czyszczenia, którydoskonale usuwa płytkę nazębną oraz tryb wybielania, który usuwa codzienne przebarwienia np. z kawy, herbaty czy czerwonego wina, ale też rozjaśnia i poleruje zęby, dzięki czemu zęby są bielsze już po 1 tygodniu stosowania.Szczoteczka soniczna Philips Sonicare usuwa nawet o 100% więcej przebarwień oraz usuwa do 7 razy więcej płytki nazębnej z trudno dostępnych miejsc w porównaniu ze zwykłą szczoteczką.Dodatkowo dla osób, które mają problemy z odpowiednim czasem mycia zębów w szczoteczce sonicznej wbudowany jest timer, tzw. Quadapacer, który po 30 sekundach pracy sygnalizuje konieczność zmiany czyszczonej części jamy ustnej, odliczając przy tym zalecane przez stomatologów dwie minuty mycia zębów.

 

Pamiętaj jednak, że równie ważne co szczotkowanie jest czyszczenie przestrzeni zębowych i tu

najpopularniejszym sposobem jest nitkowanie zębów, ale są też alternatywy, np. w postaci irygatora Airfloss.Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie czyszczą zębów nitką dentystyczną, ale chcą lub muszą zmienić swoje nawyki higieniczne. Urządzenie Philips Sonicare AirFloss Ultra także korzysta z technologii sonicznej, kierując z dużą prędkością mieszaninę powietrza i mikrokropelek między zęby w celu usuwania płytki nazębnej i osadu bakteryjnego. Urządzenie Philips Sonicare AirFloss Ultra pozwala wyczyścić całą jamę ustną w czasie krótszym niż 60 sekund.Pacjenci, którzy stosowali urządzenie Airfloss odczuli poprawę zdrowia dziąseł już po 2 tygodniach stosowania.

 

Dla odpowiedniej higieny możesz wybrać zestaw HX8492/46 składający się ze szczoteczki sonicznej HealthyWhite+ iAirFloss Ultra. Dzięki dbaniu o higienę jamy ustnej z nowym zestawem Philips Sonicare masz pewność utrzymania prawidłowej higieny jamy ustnej, która zmniejszy ryzyko próchnicy i chorób przyzębia oraz pozwali cieszyć się świeżym oddechem. Białe i zdrowe zęby składają się także na uśmiech oraz dodają pewności siebie, a tego życzymy Ci każdego dnia.

 

Dodatkowych informacji udzielają:

Izabela RogulskaAgata Blinkiewicz
PR Manager

Philips Personal Health

PR Specialist

Philips Personal Health

Al. Jerozolimskie 195B

02-222 Warszawa, Polska

tel:  +48 603 230 676

Al. Jerozolimskie 195B

02-222 Warszawa, Polska

tel:  +48 728 665 737

e-mail: izabela.rogulska@philips.come-mail: agata.blinkiewicz@philips.com