Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Zadbaj o zdrowy uśmiech

Każda osoba, która miała kiedykolwiek problemy stomatologiczne, wie, jak ważne są zdrowe zęby i uśmiech. Pielęgnacja jamy ustnej, kluczowa dla zachowania zdrowia, wymaga więcej niż tylko pasty do zębów i odpowiedniej szczoteczki. Marka MEDIBLANC oferuje szereg produktów, które pomagają maksymalizować higienę jamy ustnej.

Martin Vrána, CEO firmy GIVET Czech, podkreśla, że marka MEDIBLANC może pochwalić się profesjonalną opieką w zakresie higieny jamy ustnej, innowacyjnym składem i świetnymi rezultatami. Jedną z głównych zalet past do zębów tej marki jest wysoka zawartość w 100% naturalnego minerału hydroksyapatytu, który występuje naturalnie w 97% szkliwa zębów i do 70% zębiny. Ten składnik znacznie przyspiesza naturalny proces remineralizacji zębów, leczy nawet głębsze pęknięcia aż do zębiny, oraz wiąże się z białkiem bakterii płytki nazębnej, ułatwiając jego usuwanie ze szkliwa zębów.

W portfolio MEDIBLANC znajdują się również płyny do płukania jamy ustnej i inne środki wspomagające pielęgnację jamy ustnej. Ich regularne stosowanie przenosi pielęgnację zębów na wyższy poziom. Zalecana zasada higieny jamy ustnej mówi, że szczotkowanie zębów powinno trwać co najmniej trzy minuty i powinno obejmować czyszczenie przestrzeni międzyzębowych. Oprócz tych szczoteczek, dobre narzędzia do tego celu to wykałaczki i nici dentystyczne. MEDIBLANC oferuje szczoteczki w pięciu różnych rozmiarach i dwóch wariantach, co ułatwia precyzyjne czyszczenie resztek jedzenia i płytki nazębnej.

Poza szczoteczkami, wykałaczkami i nicią dentystyczną, ważne jest także używanie płynów do płukania jamy ustnej, które MEDIBLANC oferuje w trzech wariantach: ekstra mocny, przeciwpróchniczy i dla zębów wrażliwych. Te płyny chronią przed próchnicą, odświeżają oddech i uzupełniają higienę jamy ustnej.

Wszystkie produkty MEDIBLANC dostępne są w sklepach NOTINO, gdzie można je wypróbować i zadbać o kompletną higienę jamy ustnej.

Materiał sponsorowany