Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Zakładasz gabinet dentystyczny? Sprawdź, czego nie może w nim zabraknąć!

W trakcie urządzania lub remontowania gabinetu dentystycznego, jedną z kluczowych kwestii jest jego wyposażenie. O jakości oferowanych usług świadczy między innymi to, z jakich sprzętów korzystasz, lecząc swoich pacjentów.

 

 

 

 

Obowiązkowe wyposażenie gabinetu dentystycznego

Trudno wyobrazić sobie dobrze zaopatrzony gabinet stomatologiczny bez fotela dentystycznego, lampy oraz stolika dentystycznego. Równie istotnym elementem jest konsola na narzędzia potrzebne do wykonywania diagnostyki oraz zabiegów.

O jakości usług w gabinecie świadczą także sprzęty do dezynfekcji narzędzi używanych do leczenia zębów. Podczas zabiegów wykonywanych przez dentystę pacjenci są szczególnie narażeni na rozmaite bakterie i drobnoustroje, które mogą rozwinąć się w jamie ustnej
i doprowadzić do stanu zapalnego. Aby więc uchronić ich przed takim ryzykiem, równie dużą uwagę należy zwrócić na preparaty i narzędzia służące do sterylizacji przyrządów dentystycznych oraz powietrza.

Marka sterim – sprawdzone produkty do sterylizacji

Szukając do gabinetu stomatologicznego akcesoriów do sterylizacji, warto zwrócić uwagę na markę Sterim. Jest to polska firma działająca od ponad dwudziestu lat, ciesząca się zaufaniem zarówno większych placówek medycznych, jak i lekarzy prowadzących prywatną praktykę. Pracują w niej eksperci w swojej dziedzinie, oferujący specjalistyczne produkty do sterylizacji narzędzi służących do wykonywania zabiegów. Sterim jest polską marką, a dostępne tam produkty spełniają normy krajowe i europejskie. Zostały także zgłoszone do Medical Device Regulation, co dodatkowo podkreśla ich wysoką jakość na każdym etapie powstawania. Również cena oferowanych produktów jest adekwatna do ich jakości.

Sklep Sterim.eu oferuje również bardzo szeroką gamę preparatów do dezynfekcji i urządzeń do sterylizacji. Ci, którzy są zainteresowani wysokim poziomem czystości w swoich gabinetach, znajdą tu szeroką ofertę środków dezynfekujących ręce, narzędzia i powierzchnie.

Produkty marki Sterim w gabinecie dentystycznym

Ze względu na specyfikę usług oferowanych przez stomatologów, pacjent może mieć obawy co do swojego bezpieczeństwa i higieny wykonywanych czynności. Jeśli chcesz zadbać o jego komfort, zainwestuj w wysokiej klasy sprzęt dezynfekujący marki Sterim.

Decydując się na produkty tej marki, dajesz sobie oraz swoim pacjentom gwarancję bezpieczeństwa podczas przeprowadzanych zabiegów. Warto zastanowić się nad współpracą z tą firmą. Będziesz pod opieką ekspertów, którym zależy na komforcie pacjenta tak samo jak Tobie.

W co warto się zaopatrzyć w sklepie sterim?

Sklep Sterim ma do zaproponowania stomatologom liczne produkty niezbędne do dezynfekcji w każdym gabinecie dentystycznym. Sterylizacja narzędzi obrotowych oraz wierteł stomatologicznych to obowiązkowa czynność personelu pracującego w tego typu miejscach.

W sklepie internetowym Sterim możesz kupić do swojego gabinetu sterylizatory parowe oraz plazmowe, opakowania do sterylizacji, myjnię ultradźwiękową do dezynfekcji oraz preparaty do mycia oraz sterylizacji.

PREPARATY do odkażania powietrza

W gabinetach stomatologicznych pacjenci są szczególnie narażeni na drobnoustroje, nie tylko te znajdujące się na narzędziach stomatologicznych, ale również te obecne w powietrzu. Dlatego bardzo ważnym elementem utrzymania bezpiecznych warunków podczas leczenia dentystycznego jest dekontaminacja pomieszczeń. Polega ona na rozpyleniu w pomieszczeniu środka neutralizującego obecne w powietrzu groźne dla zdrowia bakterie, grzyby, wirusy
i prątki.

Jakość stosowanego środka do dezynfekcji ma wielkie znaczenie dla bezpieczeństwa pacjenta
i komfortu Twojej pracy. Środki do dekontaminacji oferowane przez firmę Sterim są zróżnicowane. W zależności od swoich potrzeb możesz wybrać preparaty bez zawartości alkoholu, bezwonne, bezpieczne dla ludzi, zwierząt i żywności, do których rozpylenia nie potrzeba dodatkowych urządzeń. Jeśli jednak gabinet wymaga od czasu do czasu większej dezynfekcji, wybierz silniejszy środek na bazie nadtlenku wodoru – do jego rozpylenia konieczny jest dekontaminator, które także znajduje się w ofercie sklepu Sterim.

Materiał sponsorowany