Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Zamień swoją szczoteczkę na szczoteczkę soniczną Philips Sonicare – satysfakcja z użytkowania gwarantowana!

Zamień swoją dotychczasową szczoteczkę na innowacyjną szczoteczkę soniczną Philips Sonicare i poczuj różnicę! Technologia soniczna Philips Sonicare to najlepszy sposób, by cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem na długo. Jeśli nie będziesz zadowolony z działania produktu, w ciągu 30 dni od daty zakupu możesz zwrócić szczoteczkę i otrzymać zwrot pieniędzy na swoje konto.

Czyste i zadbane zęby, wpływają na ogólne zdrowie całego organizmu oraz składają się na piękny uśmiech. Warto więc zatroszczyć się o odpowiednią higienę jamy ustnej i zamienić szczoteczkę manualną na szczoteczkę soniczną. Dlaczego?

Szczoteczka Philips Sonicare dzięki innowacyjnej technologii sonicznej opartej na falach dźwiękowych wykonuje do 62 tysięcy ruchów szczotkujących na minutę, wytwarzając mikrobąbelki, które dynamicznie docierają do trudnodostępnych miejsc.  Mikrobąbelki uderzają w płytkę nazębną, rozbijając ją i uwalniając zęby od bakterii. Powstały płyn czyści nie tylko same zęby, ale dostaje się także w trudnodostępne miejsca między zębami, na tylne powierzchnie zębów i wzdłuż linii dziąseł. Skuteczna i delikatna technologia soniczna pozwala dłużej cieszyć się mocnymi i zdrowymi zębami. Dzięki temu rozwiązaniu najnowsza szczoteczka Philips Sonicare DiamondClean Smart zapewnia zauważalną różnicę gładkości zębów juz po pierwszym użyciu, usuwa do 10 razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna, usuwa 100% więcej przebarwień juz w trzy dni oraz zapewnia 7 razy zdrowsze dziąsła już po 2 tygodniach stosowania.

Jeśli chciałbyś wypróbować działanie szczoteczki sonicznej Philips Sonicare, wybierz odpowiedni model dla siebie (www.philips.pl) i kup go bez ryzyka. Do końca roku możesz skorzystać z promocji Satysfakcja Gwarantowana Sonicare. W przypadku braku zadowolenia ze szczoteczki zakupionej w autoryzowanych punktach sprzedaży w ciągu 30 dni od daty zakupu możesz ją zwrócić i otrzymać zwrot pieniędzy na swoje konto. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie akcji dostępnym na philips.pl.

Ze szczoteczką soniczną Philips Sonicare Twoja jama ustna będzie doskonale czysta, a Ty poczujesz różnicę w codziennej higienie jamy ustnej. Zdecyduj się na zaawansowaną szczoteczkę DiamondClean lub DiamondClean Smart, jeśli zależy Ci na maksymalnym czyszczeniu, doskonałym efekcie i nowoczesnym designie. Dla kompletnego i głębokiego czyszczenia oraz pielęgnacji dziąseł wybierz FlexCare Platinum, a dla pięknych, białych zębów HealthyWhite+. Możesz też kupić szczoteczkę Sonicare For Kids dla swojej pociechy, by już od najmłodszych lat wyrabiać odpowiednie nawyki dbania o higienę jamy ustnej.

Kup szczoteczkę soniczną Philips Sonicare najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb, testuj i uzyskaj satysfakcję z niezwykle czystych i zdrowych zębów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodatkowych informacji udzielają:

Izabela RogulskaAgata Blinkiewicz
PR Manager

Philips Personal Health

PR Specialist

Philips Personal Health

Al. Jerozolimskie 195B

02-222 Warszawa, Polska

tel:  +48 603 230 676

Al. Jerozolimskie 195B

02-222 Warszawa, Polska

tel:  +48 728 665 737

e-mail: izabela.rogulska@philips.come-mail: agata.blinkiewicz@philips.com