Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Zapraszamy na stoisko „Stomatologii” [CEDE 2015]

CEDE – Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych w Poznaniu – już niebawem! Przed nami 3 dni targowych szaleństw, dziesiątki wykładów i konferencji oraz setki stoisk, na których wystawcy z branży będą oferować swoje produkty i usługi. 

Na CEDE nie zabraknie również „Stomatologii”, która podczas tej imprezy będzie świętować drugi rok działalności. Wszystkich czytelników, autorów, partnerów handlowych i fanów zapraszamy do pasażu P.10, gdzie będzie możliwość porozmawiania z członkami redakcji, zapoznania się z wrześniowym numerem czasopisma, zamówienia prenumeraty (w bardzo atrakcyjnej cenie) i poczęstowania się pyszną, aromatyczną kawą.

Pasaż P.10 – stoisko miesięcznika „Stomatologia”, CEDE – 10-12 września. Zapraszamy!

banner__CEDE2015_2