Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Zaproszenie na 13 SYMPOZJUM CEiA !!!

Mamy przyjemność poinformować i zaprosić Państwa na wyjątkowe sympozjum naukowe, które odbędzie się 13 i 14 października 2017 roku w Krakowie.

Profesor Dennis Tarnow – główny wykładowca pierwszego dnia – przez 5 godzin będzie dzielił się swoimi doświadczeniem z zakresu komplikacji i niepowodzeń w implantoprotetyce.

W drugim dniu sympozjum włoska estetyka a komplikacje w implantoprotetyce, z udziałem prof. Roberto Cocchetto i dr Francesco Amato.

W trakcie obu dni wykładów uczestncy będą mieli okazję brać czynny udział w interaktywnym panelu dyskusyjnym: głosować, zadawać pytania do wykładów wszystkim wykładowcom i skonsultować swój przypadek.

Patronem naukowym Sympozjum jest dr hab. n.med. Piotr Majewski.

Zapraszamy!