Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Zmiany w strukturze organizacyjnej Kerr Polska

KerrIKWP

W związku ze stałym rozwojem firm wchodzących w skład platformy stomatologicznej Danaher, przedstawicielstwo Kerr w Polsce ogłosiło zmiany w strukturze organizacyjnej.

Magdalena Pawelczyk została awansowana na stanowisko Trade Marketing &Key Account/Country Manager Poland, oraz Izabela Siemieniako została awansowana na stanowisko Sales/Country Manager Poland, zarządzając odtąd wspólnie firmami: Kerr, Kerr Endodontics, SpofaDental oraz Pentron.

Danaher to korporacja o rocznych obrotach 19,9 miliarda dolarów, która skupia 125 firm i zatrudnia ponad 71 tys. pracowników na całym świecie.

Kerr Polska